Klikni jestli chceš na úvodní stránku » DOMŮ

+++ČTĚTE+++

Červenec 2009

Jedu pryč

31. července 2009 v 11:49 | Lathenie |  Co se děje s blogem
Tak teda dneska jedu na chatu, takže tu nebudu... ale jen přez víkend, po něm tu jsem jak na koni, tak mě čekejte...:) A se mnou doufám i pár zážitků... no uvidíme jak to vlastně všechno dopadne ;)
Tak teda zatim pa v pondělí se "uvidíme"

Vaše těšící se na chatu Lathenie

Noční jízda

29. července 2009 v 21:58 | Lathenie |  Můj deníček

Já to prostě někam musim napsat, i když to neni nic hroznýho, ale já se bála jak sviň.


No prostě jsem měla sraz z bejvalejma spolužákama a jela jsem tam na kole (mám to asi 7 km) No tak jsem různě kecali, a nějak se nám to protáhlo... No a najednou bylo půl druhý ráno. No samozdřejmě všude tma jak v pytli a já frajerka jedu sama na kole. Ty jo já měla takovej strach, no ani né tak strach jako spíš hoodně blbej pocit, i když se fakt nic nestalo, ale já se bála, protože ani žádný auto okolo mě neprojelo a po cestě mám jen jednu malou vesnici... A když jedu po silnici mezi polema kde cvrkaj cvrčkové, tak to fakticky neni zrovna nejlepší pocit... No a nejhorší bylo když už sem se blížila k vesnici kde bydlim já a musela jsem projet okolo hřbitova kde má nejspíš hnízdo sova protože houkala jak blázen.... Fakt takhle rychle jsem asi ještě nikdy nejela...

No prostě tohle už nikdy.... nebo možná jo...:D uvidíme

Obličej

26. července 2009 v 1:02 | Lathenie |  Obrázky
Zase jednou byla nuda ve škole... no a dopadlo to takhle...


vedro a málo času

24. července 2009 v 17:11 | Lathenie |  Co se děje s blogem

Ahoj, venku je šílený vedro na padnutí. A doma se
to taky vůbec nedá vydržet, takže sem ráda když někam vypadnu s kámošema k vodě nebo prostě jen tak někam...


Takže teď přez prázdniny toho tady moc asi nepřibude, protože jak říkám teď na to nemám moc čas ani náladu. A když se vrátim večer tak to už je taky celkem pozdě takže to se fat nedá...


Ale budu se snažit sem občas něco hodit ať to tady nezeje prázdnotou...


Tak zatim pa

______________Lathenie

Rok 2012

22. července 2009 v 10:52 | Lathenie |  Rok 2012
Den zkázy 2012 (anglicky 2012 Doomsday prediction) je kulturním fenoménem, který je tvořen z historických i současných předpokladů. Podle těchto předpokladů, dojde na den zimního slunovratu v roce 2012 k apokalyptické události. Tato myšlenka byla rozpracována v mnoha knihách zejména od roku 2006.
Předpoklady Dnu zkázy vychází z především z konce Mayského kalendáře právě v tento den. Mayský kalendář je předpovězen na 5125 let a byl používán na předpovědi zatmění Slunce.
Teorie o Dni zkázy 2012 je rovněž založena na tvrzení odborníků o klimatu a dosažení tzv. "bodu zvratu", který by mohl vyvolat hromadné umírání, stejně jako na různých interpretací legend Písma a proroctví.
Kromě toho, že někteří zastánci předpovědi Doomsday argumentují především starověkým Mayským kalendářem, astronomové jsou si vědomi vzácného sladění Země, Slunce a středu Mléčné dráhy, právě v den prosincového slunovratu v roce 2012. Podle této víry, sladění planet a Mléčné dráhy signalizuje přechod z jednoho věku do druhého věku. Nový věk je odborníky vykládán jako doba, během které planeta a její obyvatelé mohou projít fyzickou nebo duchovní transformací spíše než apokalypsou. Nový věk je podle některý dalších výkladů považován jako duchovní "posun ve vědomí" nad fyzickou změnou. Mezi zastánce této teorie patří např. autor Daniel Pinchbeck s odůvodněním, že materiální svět je ohrožen spíše než cokoliv jiného.
Historik Richard G. Kyle konstatuje, že předpovědi o hrozícím konci světa mají velmi dlouhou historii, se stovkami zdokumentovanými příklady. Některé z nich jsou spojeny s náboženskými proroctvími, jiné s astronomickými událostmi, jako jsou komety nebo zákryty, a jiné s kalendáři různých náboženstvích.
Shodou okolností na tento den také předpověděl blíže nespecifikované významné události Terrence McKenna.


Sabriel

19. července 2009 v 20:16 | Lathenie |  Obrázky
Tak to sem se zase jednou nudila... Zrovna jsem dočetla knížku která se jmenovala Sabriel, a zrovna jsem neměla nic na práci tak sem si zašala jen tak čmárat a postupně začal vznikat tenhle nápis, škoda že se mi tam nevešel celej a musela jsem dolepovat koulsek papírů... :( (Ale taky to je nakreslený minimálně 5 let, akorát teď jsem to objevila...:D )


Tak a jsem zas tu

19. července 2009 v 19:55 | Lathenie |  Co se děje s blogem


Tak a jsem zas tu. Včera jsem se konečně
vrátila a řeknu vám, že to bylo opravdu
náročný přetrpět tam těch 19 dní...


No, ale tak zvládla jsem to tam, a teď se můžu
zas věnovat svýmu blogu.


Tak a teď se loučím a jdu něco vytvářet, aby
tu něco bylo...