Klikni jestli chceš na úvodní stránku » DOMŮ

+++ČTĚTE+++

Vánoce???

21. prosince 2009 v 16:25 | Lathenie |  Štve mě
Štve mě co se stalo z Vánoc… Že vánoce se stali hnusnou komerční věcí a už to není takové jak to bývalo…

Takhle jsem čekala na mamku ve městě než jí skončí práce, tak jsem se procházela a pohled kterej se mi naskytl mě uplně vyděsil… U každého druhého domu měli "výzdobu"
toho hnusného Santa Clause jak jim leze po žebříku do oken. Kde to sem, kdyby to bylo Americe nebo Anglii tak neřeknu ani slovíčko… Ale ty lidi už jsou tak zblblí že si navěšej na baráky hnusný provazce řeťezů který ještě k tomu nevkusně blikaj a měněj barvy… ale tohle bych ještě překousla, ale ten Santa Claus, hnusnej tlustej starej chlap v červenym, mě naprosto dostal a znechudil.
Já jsem holka z vesnice, takže tady to tak hrozný není najdou se tu asi jen dva baráky s tímto hnusem… Neříkám že my nemáme vyzdobenej barák, to ano na vstupních dveřích máme věnec (což hodně lidíí) a pak ještě venku na stromku máme žárovičky které svídí žlutě, a když je to zasněžené tak to vypadá celkem i hezky, kdyby ty lidi si ozdobily barák decentně neřeknu ani bž, ale taky prostě už to jiný asi nebude…
Ale je blbý že už i malé děti když se jich zeptáte jak si představujou Ježíška, tak přesně popíšou toho dědka. Prostě Vánoce jehlou už to co dřív a to mě štve. Dyť to vidíte sami haldy lidí kteří se štvou v přeplněných nákupních centrech jen pro to aby nakoupily ty nejlepší dárky… vždyť o tom to ku*va není… Ale na obranu těch lidí, zase oni jsou stresováni už pomalu od září,když jim jejich děti řeknou že chtějí od Ježíška tu barbínu co právě dávali v televizi.
No to je ono, prostě z televize už od léta na nás utočí, teda hlavně na malé děti, plno reklam na hračky a podobný blbosti…
Prostě takovýhle Vánoce se mi ani trošku nelíbí…:(
Lathenie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elisabett2 Elisabett2 | Web | 21. prosince 2009 v 21:21 | Reagovat

nemám práda vánoce! vlastně je nesnáším! je to jeden velký kýč,právě podtržený tou stupidní reklamou! jediné co mě těší,že rozbalení dárků ode mě..ale i tak..lidi daleko víc potěší,když se jim dá dárek nečekaně a ne povinně jeden den v roce§ a chovat se k sově navzájem slušně můžem taky během roku a stejně tak vánoce jako svátky klidu a pohody? nene,leda tak stresu a honbou za tím,být lepší než soused!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama